Последнее на сайте

Новости

Православный календарь

Мережеві ресурси балачкою / Сетевые ресурсы на балачке

Кубань, Лингвистика

Мережеві ресурси балачкою / Сетевые ресурсы на балачке

Сообщение Yevhen » Чт окт 28, 2010 4:06 am

Шановні кубанці ! Підкажіть, чи є у мережі ресурси, де можна системно вивчити балачку (уроки он-лайн) ? Чи є веб-сайти на балачці ? ЗМІ он-лайн ?

Уважаемые кубанцы ! Подскажите, есть ли в сети ресурсы, где можно системно выучить балачку (уроки он-лайн) ? Есть ли веб-сайты на балачке ? СМИ он-лайн ?

Дякую ! / Спасибо !
Yevhen

Национальность: Украинец
Откуда родом: Макеевка, Донецкая обл.

Re: Мережеві ресурси балачкою / Сетевые ресурсы на балачке

Сообщение Вадько » Пт окт 29, 2010 9:33 am

Я такых рэсурсив нэ знаю. Можэ, дэсь в Сети хто й выкладае кубанськи народны песни, думы, творы Вараввы, Канывэцького та иншых. Отамочкы и трэба навчатыся балачки. Учебныка граматикы в нас нэма поки, словнык "Кубанский говор " П. Ткачэнкы е тильки у пэчатнои вэрсии... Звистно: хто шукае - той и найдэ. До нас тэж заходь, дывыся, якы новыны тут е. Оцэ, напрэклад: viewtopic.php?f=34&t=1660&p=19466#p19466
Вадько

Национальность: казак

Сообщение Yevhen » Пт ноя 19, 2010 12:44 pm

Привіт, Вадько.

З приводу мережевих ресурсів - якщо сайту новин, електронних ЗМІ немає, то можливо вже час їх зробити ?

Принаймні почати з інтернет-порталу виключно на балачці ? Тому що насправді всі ці форуми, і "балачкИ" :) - це дуже мало для збереження власної ідентичності. Дивіться на русинів у Воєводині (Сербія) - їх лише під 20 тис., а у них є навіть своє агентство новин http://www.ruthenpress.info/. У підляшів Польщі є свій сайт на власній говірці - http://www.svoja.org (я наводжу приклади етнічних груп, які є спорідненими з українцями).

Я читав, що мовців балачки є принаймні пів-мільйона ! Знайшлися б люди, які таку ініціативу підтримали б я впевнений.

Як прокоментуєш ?
Yevhen

Национальность: Украинец
Откуда родом: Макеевка, Донецкая обл.

Сообщение стэпняк » Вт апр 26, 2011 5:40 pm

Шановні кубанці ! Підкажіть, чи є у мережі ресурси, де можна системно вивчити балачку (уроки он-лайн) ? Чи є веб-сайти на балачці ? ЗМІ он-лайн ?

А на якого ката вона тэбэ? дуже интэрисуить. Обчайся на хворуми або прийидь на Кубань тикы в станыцю, выдить у ранок на базарь - наобчаэшся.
стэпняк

Национальность: казак
Откуда родом: ст. Удобная, кр. Грозная
мой адрес вконтакте: г. Новороссийск

Сообщение ViktorC » Сб июн 25, 2011 2:45 am

Для кофикации нужно создавать такие ресурсы....
ViktorC

Вернуться в Балачка